tr-TRel-GR

Yunanistana Blog


VS Athens Limo Tour | Rehberli turlar ve Atina'ya ulaşım

VS Athens Limo Tour | Rehberli turlar ve Atina'ya ulaşım

Yerliler olarak Atina ve Yunanistan ile tanışın ... !!

VS Athens Limo Tour, lüks seyahat konusunda uzmanlaşmıştır  ve en talepkar müşterilerin arzularını tatmin etmeye hazırdır.

VS Athens Limo Tour,dinlenmiş ve yenilenmiş olarak hedefinize ulaşmak için kaliteli ve lüks bir taşımayı garanti etmektedir.

VS Athens Limo Tour ağırlıklı olarak aşağıdaki konularda aktif olmakta:

 

- Atina Uluslararası Havaalanı ve 3 ana limana gidiş-geliş

Şirketimiz Atina Havalimanı'ndan (Eleftherios Venizelos) ve / veya ana limanlardan (Pireas / Rafina / Lavrio) şehir merkezine veya otele ve tam tersini  konforlu, lüks ve hızlı transfer hizmeti sunmaktadır.

-  Düğün organizasyonlarına transferler

Bir çiftin düğün günü hayatının en güzel ve eşsiz bir deneyimdir.O gün boyunca çiftin ve / veya yakınkilerinin transfer edilmesi, farkı yaratan detaylardan biridir.

- Şirket servisleri

Firmanız Attica bölgesindeki yöneticilerini, ortaklarını veya müşterilerini taşımak için lüks bir yol arıyorsa, Atina Limo Tour doğru bir çözüme sahiptir.

-  Günlük geziler

Atina'nın dışında günlük geziler, Modern ve Antik Yunanistan'ın güzelliklerini ve tarihini tanımak için düzenlenmektedir.(Sounio, Mycenae, Nafplio, Epidavros, Arachova, Delphi, Antik Olympia, Antik Korint)

 

-  Geceleri Atina'da rehberli geziler ve turlar.

Yunanistan'ın başkenti, tarihi ve anıtlarının yanı sıra, sonsuz eğlence şehri olarak da bilinir."Turist" yerlerinden kaçınarak, Atina'nın gece hayatını normalden farklı bir şekilde deneyimleyip Atina'yı tıpkı yerliler gibi gerçek büyülü boyutunda görün.

Şirketimiz sizi eğlence için şehrin en güzel yerlerine ulaştırmayı ve yönlendirmeyi taahhüt eder.İster yemeğe gitmek, içmek, dans etmek ya da hepsini birleştirmek istiyorsanız, unutulmaz bir gece düzenleyeceğimize söz veriyoruz.

-  Atina'da gün boyunca geziler ve rehberli turlar

Atina'nın en önemli yerlerini ziyaret etmek istiyorsanız ... sadece istemeniz yeterlidir! VS Athens Limo Tour, yalnızca sizin için Atina Antik ve Modern Tarihi'nin eksiksiz bir turunu düzenlemeyi taahhüt eder.

- Akropolis Arkeolojik Sitlerine Ziyaret

- Ünlü Plaka bölgesine rehbeli tur

- İbranice Gezi Turları

-Olimpiya - Zeus Tapınağı / Panathenaik Stadyumu / Cumhurbaşkanlığı Sarayı / Eski Kraliyet Sarayı / Yunan Parlamentosu / Meçhul Asker Anıtı'na transfer

-Atina'nın muhteşem manzarasına hayran kalabileceğimiz, havzanın en yüksek ikinci noktası olan Lycabettus Tepesinde gezi.

Sunulan hizmetlere ek olarak, VS Athens Limo Tour size varış noktanızı veya rotanızı tasarlama seçeneği sağlayarak esneklik sunar ve size hizmet etmekten ve  konforlu ve lüks bir ulaşım sağlamaktan mutluluk duyarız.

Previous Article Pohoda | Restaurant | Beach Bar | Posidi | Kassandra | Chalkidiki
Next Article Sınırsız manzaralı lüks villa satılmakta | Dedeağaç Panoraması | Trakya | Yunanistan
Print
1955 Rate this article:
No rating

x
«Şubat 2021»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
1234567