tr-TRel-GR

Yunanistana Blog


Dedeağaç'taki Noel Park'ı kapılarını açıyor!

Dedeağaç'taki Noel Park'ı kapılarını açıyor!

Yenilenmiş ve göz alıcı Noel Parkı, neredeyse hazır ve birkaç gün içinde gençleri ve yaşlıları karşılamak için kapılarını açacak!

Resmi açılış töreni 6 Aralık 2018 Perşembe günü saat 19.00'da gerçekleştirilecektir. Kutlama ritmi , Dedeağaç Filarmoni Orkestrası tarafından verilecek ve Noel ağacı, Dedeağaç Belediye Başkanı, Evangelos Lambakis tarafından yakılacaktır. Sahnede Noel melodilerle parkımızı dolduran koro ve dans okulları bulunacaktır.

Cinler, cüceler Rudolph, kardan adam ve kutlamanın en yüksek yıldızı en güzel peri masalını sunmaya hazır. Noel baba, hem küçükleri hem büyükleri mektuplarını veya en tatlı arzularını yazmaları için evinde beklemektedir.

Noel Parkı, ardı ardına 8 yıl boyunca Belediye kreşlerinde çalışan  personelimizin hazırladığı yaratıcı eylem ve sürprizlerle: oyuncaklar, yiyecekler, bunun yanı sıra buzda sonsuz yürüyüşler, çok  müzik ve konserler ile ziyaretçilerini büyülemeye hazırdır. Bunun yanında  özel tasarlanmış evlerde sıcak içeceklerin, lezzetlerin ve geleneksel ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz!

Previous Article DRAMA HAYALLER ŞEHRİ
Next Article Komotini (Gümülcine)
Print
546 Rate this article:
No rating

Documents to download

x
«Mart 2019»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
25262728123
45
BATI YUNANİSTAN'DA DÖRT TOP DESTİNASYON

BATI YUNANİSTAN'DA DÖRT TOP DESTİNASYON

BATI YUNANİSTAN'DA DÖRT TOP DESTİNASYON

IOANNINA (YANYA)

Efsanelerin Şehri. Pamvotida Gölü çevresinde bulunan ve Selanik'e 260 km, Igoumenitsa'ya 78 km mesafedeki Epirus'un başkentini ziyaret etmeye değer. Yanya'nın tüm "hayatı" ünlü gölün etrafında dönmektedir. Oradan Pamvotis'in inanılmaz manzarası eşliğinde kahve ya da yemeğinizin  tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca sırlarla ve efsanelerle dolu "Ada’da”, Ali Paşa Müzesi'ni ve manastırlarını tekneyle gezip dolaşabilirsiniz. Ayrıca orada İoannina mutfağının geleneksel yemeklerini de tadabilirsiniz.

KASTORYA

Selanik'ten 190 km ve Prespes göllerinden 50 km uzaklıkta, kuzeydeki görkemli Kastoria Şehri bulunmaktadır. Sadece Yunanistan’da değil kürkleri için dünya çapında

PARGA – SIVOTA

Epirus’ün iki güzelliği, Igoumenitsa’dan sırasıyla 45 km ve 23 km olan Parga ve Sivota’dır.Rakipsiz güzellikleri, turkuaz suları, su sporlarını deneyimleyebileceğiniz sonsuz plajları ve aynı zamanda su altı araştırmalarıyla ünlüdürler.Görkemli Parga kalesinin gölgesi altındaki çeşitli kategorilerde, restoranlarda , konaklama birimleri ve yemyeşil manzara keyifli ve rüya gibi bir konaklama vaat ediyor.

 

LEFKADA

Igoumenitsa'dan 110 km uzaklıktaki İyonya’nın Lefkada "kara" adası. Egzotik yerlere seyahat eden geniş plajları ile konuksever ve canlı, arabayla kolayca erişilebilir. Adanın yıldızı, görkemli kayalar ve berrak mavi sular ile Porto Katsiki'dir. Bir noktaya

 

Read more
678
Samothraki  (Semadirek)

Samothraki (Semadirek)

Samothraki  (Semadirek) 

 

  • Alternatif turizmi sevenler için ideal bir yer

 

  • Avrupa'nın en güçlü enerji sitelerinden biri

 

  • Sağos Dağının zirvesinden inen Nehir, aşağıya doğru ilerledikçe eşsiz güzelliği ile  büyük ve küçük göletler oluşturur.

 

  • Her yıl binlerce insan, en ücra göletlere ulaşmak için bölgeyi ziyaret ediyor.

 

  • Eğer çadırda kalmayı düşünüyorsanız özel bir kamp deneyimi yaşayacaksınız.

 

  • Adanın merkezi  bir tablodan çıkartılmış gibi....Dar, taş döşeli sokaklarda gezinirken kafeler, lokantalar ve eğlence merkezleri ile karşılaşacaksınız.
     
  • Ve tabii ki Trakya Denizi'nin masmavi suları, sabahtan akşamın  geç saatlerine  kadar dalış için idealdir
Read more
910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567